top of page

Jestem psychologiem, trenerką umiejętności miękkich, coachem indywidualnym i zespołowym (Erickson Solution Focused Coach Certificate). 

Wspieram ludzi w organizacjach i konsultuję liderów w różnych obszarach związanych z zarządzaniem zespołami. Prowadzę warsztaty, szkolenia, doradzam w sytuacjach trudnych i konfliktowych. Przez 8 lat pracowałam w roli HR Business Partnerki. Obecnie zajmuję stanowisko Learning and Development Manager. Zarządzam obszarem działań rozwojowych dla pracowników, prowadzę warsztaty i sesje coachingowe.

  • LinkedIn

Moje Doświadczenie

Współpracowałam z dużymi firmami, organizacjami pozarządowymi oraz publicznym zakładem opieki zdrowotnej. Pozwoliło mi to poznać wyzwania, z którymi mierzą się rozmaite zespoły. Dało mi to również możliwość pracy z osobami o różnym pochodzeniu kulturowym i różnych osobowościach.

 

Wyróżnia mnie aplikowanie konkretnej wiedzy psychologicznej do rozumienia organizacji. Patrzę szeroko, na całość systemu, w którym funkcjonują ludzie i szukam przyczyn obecnego stanu rzeczy. Nie zadowalają mnie powierzchowne rozwiązania. Korzystam z Analizy Transakcyjnej, która pomaga rozumieć, to co dzieje się w komunikacji między ludźmi. Pracuję z grupami i zespołami korzystając z różnych narzędzi takich jak: metody szkoleniowe, coaching grupowy i zespołowy, metody facylitacji.

Moje przygotowanie:

Psychologia (studia magisterskie), Uniwersytet Jagielloński
Kurs Trenerski, Stowarzyszenie Integracja
Szkoła Coachingu Grupowego i Zespołowego, Novo
Szkoła Analizy Transakcyjnej, Grupa Spotkanie
The Art and Science of Coaching, Wszechnica UJ 
Learning & Development Management, Wszechnica UJ

Współpracowałam z:
Luxoft Poland, Aptiv, Ryvu Therapeutics, Diversity Hub, Fundacja BIS

Prywatnie jestem introwertyczką, która najwięcej satysfakcji czerpie z pracy z ludźmi i dla ludzi. Każdy dzień zaczynam od filiżanki kawy i książki. Uwielbiam realizm magiczny i bajki, ale nie pogardzę też wciągającym thrillerem. Kocham podróżować. Spędzam godziny na planowaniu podróży oraz wyszukiwaniu pensjonatów i hoteli z klimatem.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu!

bottom of page